Головна
Історія школи
Адміністрація
Педколектив
Методична робота
Результативність
Виховна робота
Спортивне життя
Шкільне життя
Фотогалерея
      Безпечний Інтернет

"Математика - цариця всіх наук. ЇЇ коханий - істина, її вбрання - простота та ясність. Палац цієї володарки оточений тернистими заростями і, щоб досягти його, кожному треба продертися крізь хащі. Випадковий подорожній не знайде в її палаці нічого привабливого. Краса його відкривається лише розуму, який любить істину і загартовується в боротьбі з труднощами"    (Ян Снядецький)

  • МАТЕМАТИКА В ШКОЛІ ОНЛАЙН
    Сайт створений для онлайн допомоги школярам і студентам з вирішенням завдань з математики, фізики, теорії ймовірності та багатьох інших предметів. На сайті представлено багато математичних онлайн калькуляторів, які в режимі реального часу (онлайн) вирішують завдання + працює форум , на якому завжди можна задати питання.
  • ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ У ШКІЛЬНОМУ КУРСІ МАТЕМАТИКИ
    Цей сайт - для школярів, студентів, вчителів та для всіх, хто цікавиться математикою. Тим, кого цікавить зона росту сучасної науки математики, тут майже немає «вступної математики». Ми думаємо насамперед про тих, хто щось знає і кого щось цікавить.
  • formula.co.ua
    Якщо Ви потрапили сюди випадково, то не поспішайте йти. Походіть по сайті. Ви напевно знайдете щось нове і цікаве, і, можливо, станете постійним відвідувачем. На сайті Ви знайдете цікаві математичні факти, історії з життя математиків, означення, описи понять, правила, теореми, закони, властивості, формули, математичні таблиці, розв'язки задач з елементарної математики. Переглянете і при потребі збережете збірки прикладів.Про школу
Мікрорайон
Режим роботи
Розклад дзвінків
Міліція дітям      Сторінка психолога
Математика
Інформатикa
Фізика
Біологія
Географія
Хімія
Історія
Література
ДПА/ЗНО
На головнуНа мапу


© ЗОШ №19 м. Житомира 2012      Остання дата зміни:
17.08.2017